SKUP POJAZDÓW

INFORMACJE

Nasza oferta skupu pojazdów adresowa jest dla klientów którzy chcą zaoszczędzić czas przy zbyciu pojazdów. A także w sytuacjach gdy nie chcą by ich pojazd zalegał w komisach samochodowych w oczekiwaniu na klienta. Po zawiedzeniu wartości transakcji przez klienta pieniądze wypłacane są "od ręki" . Każdy nasz klient jest oczywiście traktowany indywidualnie , zachęcamy do kontaktu.

Darmowa Wycena

Wycena pojazdów odbywa w oparciu o oględziny. Oględziny przeprowadzają nasi pracownicy. Posiadają oni  doświadczenie i szkolenia w zakresie szacowania wartości pojazdów. Już na miejscu będą potrafili określić dla Państwa bezpłatnie proponowaną szacunkową wartość pojazdu.

WYCENA PRZEZ BIEGŁEGO RZECZOZNAWCE

W przypadku pojazdów o znacznej wartości lub których oszacowanie nie jest możliwe do przeprowadzenia na miejscu jest możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny biegłego- rzeczoznawcy. Wyceny przez biegłego pomagają oszacować wartość skupowanego pojazdu w sytuacjach takich jak :
- Pojazdy powypadkowe , spalone , popowodziowe , zdewastowane , itp.  
- Gdy trudno oszacować wartość kwoty napraw lub szkód na pojeździe.
- Nie uregulowane prawnie. (niespłacane leasingi , zagubione dokumenty, itp.)
 - Na życzenie klienta.

DARMOWY Dojazd NA KLIENTA

Dojazd do klienta jest bezpłatny na terenie woj. WIELKOPOLSKIEGO , LUBUSKIEGO i DOL.ŚLĄSKIEGO
W przypadku pozostałych regionów Polski prosimy w pierwszej kolejności o kontakt tel. pod nr. +48 784 311 112 w celu ustalenia dogodnego terminu i miejsca spotkania. Zachęcamy do skorzystania z formularza .


Formularz kontaktowy