Kasacja pojazdów

 

Szanowni Państwo, w wypadku, gdy pojazd nie nadaję się dalszej eksploatacji lub jest niewygodny z innych powodów (nieopłacona polisa, brak przeglądu, Itp. ) - oferujemy legalną drogę do jego zbycia, czyli KASACJĘ POJAZDU. Jest to popularne rozwiązanie, które okazuje się pomocne w wielu sytuacjach np. gdy koszt naprawy przewyższa jego realną wartość. Nie ma dla nas znaczenia w jakim stanie jest pojazd, każdy jest ładowany na lawetę, nawet w przypadku, gdy jest mocno uszkodzony lub trudny do przemieszczenia. Swoje usługi świadczymy na terenie Poznania i w okolicach.

Czemu warto skorzystać z naszych usług? Pamiętajmy, że właściciel auta nie może od tak sobie wyrejestrować samochodu oraz przestać opłacać za niego ubezpieczenia, dlatego stare, niesprawne auto może stać się problemem. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi kasacja. Gdy dalsze utrzymanie samochodu nie jest już opłacalne, warto oddać auto na stację demontażu, gdzie zostanie on legalnie zezłomowany. Należy pamiętać o tym, by zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, dowód rejestracyjny auta, kartę pojazdu lub inny dokument, który potwierdzi dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym.

Po dokonanej kasacji na następny dzień roboczy dostarczamy komplet dokumentów, z którym mogą się Państwo udać do swojego ubezpieczyciela i wydziału komunikacji. Zostanie wydane zaświadczenie o kasacji pojazdu. Dzięki niemu można wyrejestrować auto i przestać opłacać za nie składki na ubezpieczenie. Pieniądze za dokonanie kasacji są wypłacane od razu, na miejscu, przez naszych pracowników.

Korzyści z KASACJI

  • Zwrot pieniędzy z polisy.
  • Zaświadczenie o demontażu pojazdu.
  • Darmowy dojazd.
  • Gotówka od ręki.
  • Legalna procedura.
  • Oszczędność czasu.