Pomoc drogowa

Pomoc DROGOWA 24/7

Chociaż każdy chciałby tego uniknąć, awarie samochodów, usterki oraz inne nieprzewidziane sytuacje na drodze stanowią część naszego życia i każdemu kierowcy mogą się one przydarzyć. Wiele osób stawia sobie wtedy pytanie – do kogo zgłosić się po pomoc w takiej sytuacji?

Jeśli Państwa auto jest niesprawne i nie może kontynuować dalszej jazdy, wystarczy zadzwonić po nasza pomoc drogową. Dzięki niej można bezpiecznie wrócić do domu. Zajmiemy się Państwa autem, nienależnie od tego, czy uległo ono uszkodzeniu w centrum miasta, gdzieś w lesie czy szczerym polu.

Co zrobić, gdy Państwa auto uległo awarii? Wystarczy, że do nas zadzwonić, a nasz koordynator ustali miejsce zdążenia, a następnie wyśle do pomoc drogową. Nasi specjaliści dotrą na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe. Następnie odholowujemy auto we wskazane miejsce lub do warsztatu samochodowego. W przypadku, gdy problemem jest niewielka usterka, taka jak np. rozładowany akumulator, naprawy przeprowadzamy na miejscu.

Zatrudniamy kadrę składającą się z doświadczonych fachowców, którzy doskonale znają się na budowie pojazdów i potrafią udzielić niezbędnej pomocy w razie usterki. Dysponujemy autem przeznaczonym do transportu samochodów, wyposażonym w mocną wciągarkę, umożliwiającą nam bezpieczny załadunek uszkodzonego pojazdu. Swoje usługi świadczymy na terenie Poznania oraz w jego okolicach.

784 311 112