Skup samochodów

INFORMACJE

Nasza firma prowadzi skup używanych pojazdów różnego rodzaju. Jeśli z jakichkolwiek powodów chcą Państwo pozbyć się posiadanego do tej pory samochodu, warto skontaktować się z nami. Przyjmujemy pojazdy wszystkich marek, zarówno sprawne, uszkodzone, wyeksploatowane, jak i w dobry stanie. Swoje usługi świadczymy na terenie Poznania.

Skup samochodów


W razie potrzeb jesteśmy w stanie odebrać auto, korzystając z własnego transportu, wyposażonego w sprawną wciągarkę, ułatwiającą załadunek samochodu. W ramach skupu świadczymy kompleksowe usługi, do których należy np. darmowa wycena przeprowadzana w oparciu o oględziny stanu auta. Dojeżdżamy do klienta, dlatego wszystko przebiega sprawnie oraz bezproblemowo.

Kasacja pojazdów


Ze względu na to, że przeprowadzamy także kasacje, jesteśmy w stanie przyjąć auta w każdym stanie, również te, które są uszkodzone, nie nadają się do dalszej eksploatacji, a ich naprawa byłaby nieopłacalna.

W przypadku kasacji, wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak zaświadczenie o zezłomowaniu.

Darmowa Wycena

Wycena pojazdów odbywa w oparciu o oględziny. Oględziny przeprowadzają nasi pracownicy. Posiadają oni  doświadczenie i szkolenia w zakresie szacowania wartości pojazdów. Już na miejscu będą potrafili określić dla Państwa bezpłatnie proponowaną szacunkową wartość pojazdu.

WYCENA PRZEZ BIEGŁEGO RZECZOZNAWCE

W przypadku pojazdów o znacznej wartości lub których oszacowanie nie jest możliwe do przeprowadzenia na miejscu jest możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny biegłego- rzeczoznawcy. Wyceny przez biegłego pomagają oszacować wartość skupowanego pojazdu w sytuacjach takich jak :
- Pojazdy powypadkowe , spalone , popowodziowe , zdewastowane , itp.  
- Gdy trudno oszacować wartość kwoty napraw lub szkód na pojeździe.
- Nie uregulowane prawnie. (niespłacane leasingi , zagubione dokumenty, itp.)
 - Na życzenie klienta.

DARMOWY Dojazd NA KLIENTA

Dojazd do klienta jest bezpłatny na terenie woj. WIELKOPOLSKIEGO , LUBUSKIEGO i DOL.ŚLĄSKIEGO
W przypadku pozostałych regionów Polski prosimy w pierwszej kolejności o kontakt tel. pod nr. +48 784 311 112 w celu ustalenia dogodnego terminu i miejsca spotkania. Zachęcamy do skorzystania z formularza .


Formularz kontaktowy